عکس‌های جدید و دیدنی را از عکسفا بخواهیدبهترین شهر توریستی گرجستان

اکثر گردشگران حرفه‌ای معتقدند تورهای ارزانی که در چند سال اخیر به سطح بالایی از جذب مخاطب رسیده‌اند، دارای ویژگی‌های بهتری نسبت به تورهای قدیمی‌تر که معمولاً به ترکیه و دبی محدود می‌شدند، هستند. گرجستان هم یکی از این مقاصد است و سؤالاتی که در مورد بهترین شهر گرجستان پرسیده می‌شود، این مهم را ثابت می‌کند.

تب داغ گردشگری که چند سالی‌ست به جان ایرانیان افتاده است، همسایه‌های ایران را در نوردیده است و به کشورهایی دورتر رسیده است. در این میان تور گرجستان از ویژگی‌هایی برخوردار است که به سرعت جایگاه خود را در میان گردشگران ایرانی یافت و امروز این تورها در سطحی وسیع گردشگران را به گرجستان می‌رسانند.

گرجستان georgia

بهترین شهر گرجستان که امکانات بسیار زیادی را در اختیار گردشگران می‌گذارد و مقصد اصلی در این کشور محسوب می‌شود، تفلیس است که در فرصت اندک زیر به معرفی آن خواهیم پرداخت.

اهمیت شهر تفلیس برای گردشگران، پیش از آن‌ که به پایتخت بودن‌اش مربوط باشد، از جاذبه‌های بسیار حیرت‌آور تاریخی و طبیعی‌اش می‌آید. شهر تفلیس یکی از کهن‌ترین شهرها در قاره آسیاست و بناهای تاریخی زیادی دارد. از این‌ها گذشته، هنوز که هنوز است، فضای شهر رنگ و بوی کهنه خود را حفظ کرده است و معماری قرون گذشته در این شهر رواج دارد. سالیان سفر که از مجریان و کارگزاران اصلی تورهای تفلیس است، در مورد این تجربه تاریخی چنین می‌نوسید:

این شهر استثنایی است؛ تور تفلیس تجربه‌ای در دل تاریخ است، به گونه‌ای که در تمام قسمت‌های شهر و اطراف شهر این تجربه تاریخی برای گردشگران در حال تکمیل شدن است. این تجربه به حدی ناب است، که اکثر گردشگران پس از اولین سفر به تفلیس، چندین بار دیگر با این تور سفر می‌کنند.

georgia تور گرجستان

تفلیس به نوعی به دو بخش تقسیم می‌شود که یک بخش از آن کاملاً مدرن و جدید است و قسمت دیگر، از هنر معماری کلاسیک بهره می‌برد. وجود رودخانه‌ای که از میان این دو بخش می‌گذرد و دریاچه‌ای که محلی مناسب برای تفریحات آبی به شمار می‌رود، می‌تواند سفر به تفلیس را به سفری پرخاطره تبدیل کند.

تفلیس به شهر موسیقی‌های خیابانی هم معروف است؛ نوازندگان فراوانی تا ساعت‌های اولیه صبح، در گوشه و کنار شهر مشغول هنرنمایی‌اند و همراهی گردشگران و مردم شهر تفلیس با آن‌ها، صحنه‌های بسیار جذابی را خلق می‌کند. از سوی دیگر، شهر تفلیس به شهر بدون خواب معروف است و شب‌زنده‌داری در این شهر رنگ و بوی دلنشینی دارد.

در مجموع، بهتر است که هر چه زودتر یک تور لحظه آخری تفلیس رزرو کنید و از سفر به این شهر استثنایی لذت ببرید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)