عکس‌های جدید و دیدنی را از عکسفا بخواهیدگالری عکس ارتش کره شمالی

ارتش کره شمالی از نظر تعداد پرسنل یکی از بزرگ ترین نیروهای مسلح جهان محسوب می شود. در ضمن نیروهای مسلح کره شمالی غیر قابل پیش بینی ترین ارتش دنیا محسوب می شود. عکس هایی نادر از کره شمالی و ارتش پیونگ یانگ در این گزارش تصویری ارائه می شود.

به گزارش مجله آلامتو به نقل از جام جم آنلاین؛ دیوید گاتنفلدر « David Guttenfelder» ، عکاس نشریه معتبر نشنال جئوگرافیک ( National Geographic) یکی از معدودترین عکاس های غربی محسوب می شود که از امتیاز ویژه ای در کشور پشت پرده آهنین برخوردار است : مجوز عکاسی. هر چند محدوده تردد وی در این کشور اغلب حد و مرز دارد اما نه تا آن اندازه ای که تصورش می رود به ویژه هنگامی که همراه ارتش کره شمالی باشد.

گاتنفلدر می گوید: نیروهای ارتش را همه جا می توان دید، آنها تنها برای دفاع از کشور نیستند، آنها هویت کره شمالی هستند. سربازان پروژه های توسعه را اجرا می کنند، آنها زیرساختار ها را می سازند و زندگی را در پیونگ یانگ تحت رژیم مستبدانه کشور آرام نگاه می دارند.

گاتنفلدر به بازی های جمعی سالیانه ، مراسم نظامی برنامه ریزی شده و رژه های سربازان و تجهیزات جنگی دعوت می شود. وی می افزاید: در این مراسم ، همه نقشی را برای ایفا کردن دارند از جمله تماشاگران.

تعدادی از عکس های نادر مجموعه دیوید گاتنفلدر « David Guttenfelder» در این گزارش تصویری ارائه می شود.

گالری عکس ارتش کره شمالی

1. نظامیان کره شمالی در استادیوم پیونگ یانگ در سال 2012 در مراسم گرامیداشت کیم ایل. سونگ رهبر فقید و بنیانگزار رژیم این کشور.

گالری عکس ارتش کره شمالی

2. در حالی که پیونگ یانگ در خاموشی فرو رفته است نورافکن یک مرکز تازه تاسیس پرورش اندام ویژه ارتش عکس های کیم جونگ. ایل و پدرش کیم ایل. سونگ ( رهبران فقید) کشور را روشن کرده است.

گالری عکس ارتش کره شمالی

3. سربازان و غیر نظامیان از روی یک پل عابر پیاده پیونگ یانگ در مجاورت کاخ کومسوسان ( کاخ خورشید) آرامگاهی که در آن کیم جونگ. ایل و پدرش کیم ایل. سونگ اجساد مومیایی شده نگهداری می شود، ماهی های قرمز یک دریاچه مصنوعی را تماشا می کنند.

گالری عکس ارتش کره شمالی

4. یک زن نظامی در نقش راهنمای تور بازدیدکنندگان را به سوی کوه پائکتو راهنمایی می کند.

گالری عکس ارتش کره شمالی

5. حاضران با صفحات بزرگ نقاشی یک سرباز جوان را در جریان مراسم بازی های آریرانگ در استادیوم پیونگ یانگ درست کرده اند.

گالری عکس ارتش کره شمالی

6. رژه سربازان ارتش در میدان کیم ایل. سونگ شهر پیونگ یانگ در حالی که تماشاگران با در دست داشتن گل های مصنوعی نظاره گر آنها هستند.

گالری عکس ارتش کره شمالی

7. سربازان کره شمالی در مقابل بنای یادبودی در گورستان کهنه سربازان در نزدیکی پیونگ یانگ به مناسبت جشن سنتی چوسئوک.

گالری عکس ارتش کره شمالی

8. چهره های گروه سرود ارتش کره شمالی در حال خواندن در مراسمی در شهر پیونگ یانگ.

گالری عکس ارتش کره شمالی

9. دو سرباز ارتش و ماموران زن پلیس راهنمایی و رانندگی کره شمالی از محل زادگاه کیم ایل. سونگ بنیانگزار این کشور بازدید می کنند.

گالری عکس ارتش کره شمالی

10. عکس یادگاری سربازان کره شمالی با مجسمه های کیم ایل. سونگ و کیم جونگ. ایل رهبران سابق این کشور در گردشگاه مانسو در پیونگ یانگ.

گالری عکس ارتش کره شمالی

11. کهنه سربازان کره شمالی که در جنگ شبه جزیره کره در اوایل دهه 1950 شرکت داشته اند وارد گورستان محل دفن سربازان قربانی این جنگ می شوند.

گالری عکس ارتش کره شمالی

12. کیم جونگ. اون ، رهبر کره شمالی در حال تماشای یک رژه نظامی در مقابل کاخ کومسوسان شهر پیونگ یانگ.

منبع: تصاویر ارتش کره شمالی

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)