عکس‌های جدید و دیدنی را از عکسفا بخواهیدنیازمندی های صنعت ساختمان

یکی از دغدغه های شرکت ها و ادارت، افزایش راندمان کارمندان در محیط و در نهایت سود دهی بیشتر است. در وحله اول برای افزایش بازدهی کارمندان باید محیط کاری مناسبی فراهم گردد و برای اینکار باید از تجهیزات مختلفی استفاده نمود. یکی از تجهیزاتی در محیط های اداری حضور آن واجب است، دوربین های مدار بسته است.

sakhtemoon1

دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته یا دوربین های CCTV شامل کلیه دوربین هایی می شود که در محلی بصورت ثابت مستقر هستند و تصاویر را ضبط و با استفاده از سیگنال هایی به مکان های دیگری ارسال می­کنند. انتقال سیگنال می‌تواند توسط سیم و یا بی‌سیم انجام گیرد. دوربین های مدار بسته تصاویر را بصورت مداوم یا در بازه های زمانی مشخص می توانند ضبط کنند؛ همچنین با توجه به نوع دوربین می توان کیفیت فیلم برداری را نیز تغییر داد. برخی از این دوربین ‌ها امکاناتی مثل تشخیص حرکتی نیز دارند.

دوربین های مدار بسته لزوما به منظور حفاظت و بالا بردن امنیت نمی باشند و در محل های متعددی با کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال از دوربین های مدار بسته در صنایعی که دارای فرایندهای صنعتی خطرناک هستند (مانند صنایع مربوط به راکتورهای هسته ای یا صنایع شیمیایی) و امکان حضور افراد در آن وجود ندارد، استفاده می شود. به همین ترتیب از دوربین های مدار بسته در فضاهای آموزشی، در سالن های ورزشی، در معابر به منظور کنترل ترافیک و نظارت و ثبت تخلفات رانندگی، در بانک ها، در ادارات و شرکت ها استفاده می شود.

sakhtemoon2

امروزه ضرورت استفاده از دوربین های مداربسته در محیط های اداری و شرکت های بزرگ با تعداد کارمندان زیاد، بیش از پیش احساس می شود چرا که کنترل کارمندان در سطح وسیع کاری سخت و دشوار است. نصب دوربین های مداربسته در محیط های کاری، حس تحت نظارت بودن را افزایش می دهد و در نهایت باعث افزایش بهره وری کارمندان می شود. بنابراین استفاده از دوربین مداربسته می تواند نوعی سرمایه گذاری بلند مدت محسوب شود که هزینه آن با بالا رفتن بازدهی کارمندان در طول زمان جبران می شود.

sakhtemoon3

از دیگر تجهیزاتی که استفاده از آن ها در ادارات و شرکت ها باعث افزایش راندمان کارمندان می شود، پارتیشن های اداری است.

پارتیشن اداری

پارتیشن ها در واقع نوعی دیوار هستند که از جنس های مختلفی مانند آلومینیوم، چوب، MDF و شیشه ساخته می شوند. طراحی بسیاری از ساختمان های تجاری-اداری به نحوی است که در آن اتاق های کار تفکیک شده نیستند. با این کار دست رؤسا برای اجرای طراحی داخلی دلخواه باز است. در چنین شرایطی برای تفکیک کارمندان، اتاق رؤسا و مدیران یا اتاق های کنفرانس و … از پارتیشن استفاده می شود.

با جدا سازی کارمندان از یکدیگر با استفاده از پارتیشن ها، عواملی که باعث حواس پرتی کارمندان می شود کم می شود و درنتیجه کارایی کارمندان بیشتر می شود که در نهایت به نفع شرکت خواهد بود.

sakhtemoon4

مسئله دیگری که بر کارایی و بهره وری کارمندان می تواند تاثیر گذار باشد، طراحی داخلی محیط های کاری است. طراحی مناسب در عین حال که می تواند کاری بودن محیط را القا کند، می تواند محیطی راحتی و آرام را نیز برای کارمندان فراهم کند. همچنین محیط کاری با طراحی درست، بروی مشتریان شما نیز تاثیر مثبتی خواهد داشت. یکی از اجزایی که در طراحی محیط های کاری باید بدان توجه داشت، سقف های کاذب است. . در سال های اخیر استفاده از سقف های کاذب به یکی از ارکان مهم در طراحی داخلی تبدیل شده است. انتخاب سقف کاذب مناسب می تواند حامل پیامی در مورد نوع کار شما باشد. برخی از انواع سقف های کاذب به عنوان عایق صوتی و حرارتی نیز عمل می کنند و برای محیط های کاری بسیار مناسب هستند. همچنین با وجود سقف های کاذب می توان نورپردازی مناسب تری را برای محیط های کاری فراهم کرد.

سقف کاذب، سقف دومی است که در زیر سقف اصلی نصب می گردد. سقف کاذب در واقع سقف سبک معلقی است در زیر سقف اصلی و در عین ظاهر زیبا، برای پوشاندن تاسیسات و لوله ها و سیم کشی ها بسیار مفید است. امکان نصب تجهیزات آتش نشانی، ویدئو پروژکتور، دوربین های مداربسته و …در سقف های کاذب (بدون تاثیر منفی در ظاهر سقف) وجود دارد.

sakhtemoon5

نصب دوربین های مداربسته، پارتیشن بندی یا استفاده از سقف کاذب برای زیبا سازی محیط کاری، فقط برای ادارات و شرکت های بزرگ نیست بلکه در شرکت های کوچک نیز بی تاثیر نخواهد بود. اگر مدیر یک شرکت هستید و تاکنون از این موارد استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما آن ها را امتحان کنید، قطعا پس از مدتی شاهد تاثیر مثبت آن خواهید بود.

برای آشنایی با شرکت های تولید کننده یا عرضه کننده سقف های کاذب، دوربین مدار بسته، پارتیشن و درب ضد سرقت انواع مدل های موجود در بازار ایران، ما به شما سایت “ساختمون” را پیشنهاد می کنیم. در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت، راه حل های جدیدی برای رفع نیازها ایجاد شده است و دیگر کمتر کسی برای انتخاب و خرید کالای ساختمانی نظیر کرکره برقی بدون تحقیق و بررسی اقدام می کند. جمعیت ایران در حال حاضر جوان است و سطح سواد و دانش نسل حاضر افزایش یافته و بر خلاف نسل پیشین با اینترنت و گوشی های هوشمند ارتباط خوبی برقرار کرده اند، در نتیجه قبل از خرید حتما از اطلاعات موجود در اینترنت نهایت استفاده را می برند.

sakhtemoon

وب سایت “ساختمون” مرجع نیازمندی های اینترنتی در ایران به شمار می رود و به طور تخصصی نیازمندی های صنعت ساختمان را پوشش می دهد. در این وب سایت اقلام ساختمانی اعم از اقلام مربوط به ساخت سازه و سفت کاری مانند اسکلت سازه و مصالح ساختمانی و اقلام مربوط به نما و نازک کاری مانند گچ کاری ها، کفپوش ها و سقف کاذب و اقلام مربوط به دکوراسیون داخلی مانند انواع پرده و پارتیشن و … ارائه شده است.

شما به عنوان یک مشتری که قصد خرید کالاهای ساختمانی من دوربین های مداربسته، پارتیشن، سقف کاذب و … را دارید، به راحتی می توانید با نگاهی به وب سایت ساختمون، با فعالان در این زمینه ها و انواع محصولات آن ها آشنا شوید و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید. وب سایت ساختمون کالاهای ساختمانی بیش از 20 استان کشور را پوشش می دهد و مختص تهران نمی باشد. همچنین با باز کردن گروه هر یک از اقلام ساختمانی مورد نظرتان، می توانید شهر مورد نظر خود را نیز جستجو کنید.

 

 

 

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)